Hakkımızda

Hakkımızda

AKS Mimarlık İnşaat

Aks Mimarlık İnşaat 2010 yılından bu yana mimari ve iç mimari projelere hayat vermek; doğru detaylar ve uygulamalar ile mimari mekanları final kullanıcı ile buluşturmak için kapsamlı çalışmalar yürüten bir taahhüt firmasıdır.  Bugüne dek seçkin tasarımların uygulamasında etkin rol alan firmamız, mimari kaygısı ön planda olan butik projeleri, özel mühendislik ve yönetim becerileri ile harmanlayıp projeye önemli katma değerler kazandırma özelliğiyle uygulama hizmetinde farklılaşmaktadır. Anahtar teslim inşaii sürecinin mimari ekip ile koordine ilerlemesi ve profesyonel çözüm ortakları ile hayata geçirilmesi bünyemizde bulunan kalifiye mimar ve mühendis takım arkadaşlarımız ile garantilenmiştir.

Çok yönlü ve farklı disiplinlere hitap edebilir hizmet anlayışıyla; iç mekan mimari projelerinden yapı inşaatlarına kadar birçok alanda nitelikli projelere imza atan Aks Mimarlık İnşaat bünyesinde Aks Mobilya Atölyesini de ekleyerek, iç mimari projelerinizin rafine biçimde ortaya çıkmasında yüksek kaliteyi sağlamayı hedeflemiştir.

Mobilya tasarım ve uygulama süreçlerinde Ar-Ge çalışmalarını da bünyemizde  gerçekleştirerek, uygulama becerilerimizi harmanlayarak sizlere doğru iş ortakları ile iyi bir taahhüt hizmeti sağlamaktayız.

 

Mimari projelerin mevcut mekanlar ile buluşturulmasında, doğru mimarlık ve mühendislik çözümleri büyük önem taşır. Bünyemizde bulunan yüksek mimar ve mühendislerden oluşan ekip, projelerin koordinasyonunda ve adaptasyonunda üstün performans sergileyerek projelerin eksiksiz uygulanmasını temel alır. Bugüne dek, seçkin mimari tasarım ve projelendirme firmalarının projelerini hayata geçirmiştir.

Aks Mimarlık İnşaat, mevcut projelerinizin yüksek tasarım bilinci süzgecinden geçen bir uygulama metodolojisi ile inşaa edilmesi, doğru mokap çözümleri ve rafine detaylar ile buluşmasında etkin bir role sahiptir. Bugüne dek ağız ve diş sağlığı klinikleri konusunda uygulanmış projeler ile uzmanlık geliştirmiş olmanın yanı sıra, ofis projeleri, konut projeleri, cafe ve restoranlar alanında ortaklarına değer katmıştır.